Kontaktní osoba Mobilní telefon E-mail
Vedoucí týmu, aplikace potravinářských aditiv v mlékárenském průmyslu, zpracování ovoce
Ing. Jiří Patrovský, CSc. 00420 602 388 690 Patrovsky@naturafoodadditives.cz
Aplikace potravinářských aditiv v masném průmyslu
Ing. Daniel Waage 00420 602 395 527 Waage@naturafoodadditives.cz
Aplikace potravinářských aditiv v pekařském a cukrářském odvětví a při výrobě lahůdek
Ing. Mária Plšková 00420 702089 292 Plskova@naturafoodadditives.cz
Nákup surovin
Veronika Sedláčková 00420 724 132 264 Sedlackova@naturafoodadditives.cz
Vedoucí kontroly jakosti a laboratoří
Ing. Edita Bezchlebová 00420 725 770 970 Bezchlabova@naturafoodadditives.cz
Odbytové oddělení
Dana Hampejsová 00420 607 603 152 Hampejsova@naturafoodadditives.cz
Vedoucí provozu
Miroslav Kolář 00420 728 823 137 Kolar@naturafoodadditives.cz

Sídlo společnosti:
Podbabská 1014/20, 160 46, Praha 6

Výrobní závod:
Termesivy 128, 580 01, Havlíčkův Brod (v areálu Hamry 1596)

společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou B 12605
IČ: 28183096, DIČ: CZ28183096, společnost je plátcem DPH

     
     
  English version | zpět

 
 

Natura Food Additives, a.s., Podbabská 1014/20, 160 46, Praha 6, Česká republika